אוכל ביתי ניר עציון – מעל 40 שנות נסיון ומצוינות

מי אנחנו

אנו חברה מובילה בישראל לייצור מוצרי אוכל ביתי מוכן ובמתן פתרונות ושירותי הסעדה המבוססים על אוכל טעים ואיכותי.החברה שהחלה את דרכה כחברת הסעדה, הרחיבה את פעילותה במהלך השנים והיא פועלת כיום בתחומים הבאים:

  • הסעדה – מתן שירותי הסעדה איכותיים במקומות עבודה בסדרי גודל שונים ולקהלי יעד שונים.
  • ייצור ב– Outsourcing   אספקת מוצרי מזון ומנות שונות לשוק המקצועי. בתי קפה, בתי מלון, מסעדות וכו'
  • אירועים – שיווק אוכל ביתי מוכן לאירועים שונים, בכל סדרי גודל, לרבות אירועים גדולים.
  • ייעוץ מקצועי מתקדם להקמת  מטבחים מוסדיים וחדרי אוכל.

ייצור והפצה

ניר עציון מייצרת את כל סוגי המזון מחומרי גלם בסיסיים ועד למוצרים מוגמרים.

לרשות החברה עומדים מטבח מרכזי מודרני ומשוכלל עם מיטב הציוד והאמצעים הטכנולוגיים לייצור מזון איכותי. השילוב בין מיכון איכותי וטכנולוגיות מזון מתקדמות מאפשר להשביח את איכות המזון המיוצר במפעל ולהאריך את חיי המדף שלו. ציוד מטבח מהמתקדמים בעולם משמש את החברה להכנת האוכל, לבישול, חימום וקירור. החברה מייצרת מזון המותאם לטווח הטכנולוגיות בתחום ייצור האוכל המוכן: בשל והגש, בשל וצנן ובשל והקפא. לרשותה עומדים אמצעי אחסנה, אמצעי הפשרה וציוד לוגיסטי מתקדם שמטרתם המרכזית – הבטחת איכות המזון והשירות ללקוחות החברה.

מערך ההפצה של החברה כולל צי משאיות קירור והקפאה להפצת התוצרת במרכיבי הפעילות השונים כמפורט לעיל.

ההון האנושי שלנו

ניר עציון מעסיקה כ400 עובדים מקצועיים.

על מנת להבטיח את טעמם, איכותם ואחידותם של מוצרי המזון היוצאים את מפעלנו מעסיקה חברת אוכל ביתי ניר עציון אנשי מקצוע מהשורה הראשונה ובכלל זה: טכנולוג מזון צמוד, שפים וטבחים מנוסים, המנצחים על הכנת המזון במפעל משלב תכנון המנות ועד להוצאתן מהמטבח. עובדי החברה המיומנים פועלים ע"פ נוהלי עבודה מחמירים שמבטיחים מזון איכותי וביתי.

הבטחת איכות:

לניר עציון יתרון בולט בתחום המזון המוכן:  היא  פועלת ע"פ תקן HACCP המחמיר לבטיחות מזון. תקן זה מהווה מע' נהלים יעילה למניעת קלקולי מזון ושמירת איכותו .

התקן מושתת על : ניתוח סיכונים, זיהוי נקודות בקרה קריטיות לניטור ובדיקת איכות המזון וקביעת נהלים שיבטיחו את איכות המזון ועמידתו בתקן.

מעבדה פנימית שהוקמה במפעל ושירותי מעבדה חיצוניים מאפשרים לבצע דגימות מזון בהתאם לנהלי התקן ולהבטיח שהמזון המוכן במפעלנו הוא לא רק טעים ומגוון, אלא גם איכותי.

בנוסף, הוסמכה החברה לתקן 9000:2000 ISO לאיכות בניהול.

כשרויות

כל מוצרי אוכל ביתי ניר עציון כשרים בהשגחת הרבנות המקומית ניר עציון.

לקראת הפסח מוכשר במפעל אגף נפרד לפסח וכל המוצרים שמיוצרים בו הם כשרים לפסח, כאשר מוצרי הודו ועוף כשרים למהדרין, בשר בקר – "חלק" וירקות עלים כשרים למהדרין.

תורמים לקהילה

ניר עציון פועלת בתחום התרומה לקהילה במספר מישורים הכוללים : תרומת עודפי מזון לבתי תמחוי בחיפה והצפון כמו כן פעילויות יזומות לחיזוק חיילי צה"ל והנעמת זמנם בתקופות מלחמה וחירום עם אוכל טעים שנותן להם תחושה וטעם של בית גם כשהם בחזית.

בנוסף לכך חברת ניר עציון דואגת להעסיק עובדים "בעלי מוגבלויות" במערך האריזה, אשר עושים עבודתם נאמנה.