שירותי הסעדה לארגונים - חוויה של טעם ובריאות

אלפי עובדים נהנים יום יום, מהאוכל הטרי והמזין שלנו

חברת "אוכל ביתי ניר עציון" מספקת שירותי הסעדה מוסדיים לאלפי עובדים במגזר העסקי והציבורי. שירותי ההסעדה של החברה מיועדים לחברות וגופים עסקיים או ציבוריים, שמבקשים לספק לעובדיהם ארוחת צהריים טריות, טעימות, מגוונות ובריאות במקום העבודה על בסיס קבוע ו/או לצורך אירועים מיוחדים.

לרשותכם מגוון אפשרויות, בהתאמה אישית לשירותי הסעדה.

 

בישול במקום

שירותי ההסעדה כוללים אספקת חומרי גלם, למטבחי קצה.
כולל בישול מלא במטבח הלקוח

אוכל מוכן

שירותי ההסעדה כוללים אספקת המזון ומתן שירותי תפעול שונים במטבח הלקוח (מטבחי קצה) הכנות כגון : טיפול במזון, חיתוך ירק , צליה וטיגון, כל זאת על מנת להבטיח שהמזון היוצא אל העובדים יהיה טרי וחם .

תפעול מטבחי קצה

החברה מספקת ללקוח את המנות למטבח על פי הזמנתו ובאמצעות צוות עובדיו הוא מבצע את שירותי התפעול וההגשה. ניר עציון מלווה לקוחות אלו בייעוץ ,הדרכה ותמיכה ככל הנדרש.


אנו מספקים למעלה מ- 17,000 מנות מדי יום, לחברות המובילות בישראל


איכות ומקצועיות ללא פשרות

חברת "אוכל ביתי ניר עציון" מעסיקה כ- 400 עובדים במערך ההסעדה הכולל את הכנת המזון והשירותים הנלווים. החברה מספקת למעלה מ- 17,000 מנות מדי יום לחברות הייטק, מפעלים, המגזר הביטחוני , תעשיית התרופות ומוסדות חינוך ועוד.

החברה מספקת שירותי הסעדה באזור נרחב המכסה את אזור גוש דן,ירושלים ואיזור הדרם. בין לקוחותיה ניתן למנות את קבוצת מפעלי ישקר, חברת טבע, מעבדות IBM חיפה ועוד רבים נוספים.

שירותי ההסעדה של החברה הם מהמנוסים והמקצועיים ביותר בתחום ומצטיינים הן ברמתו ואיכותו של המזון והן ברמת השירותים המקצועיים הנילווים (ניקיון, טיפול במזון והגשה).

בין לקוחותינו בתחום שירותי ההסעדה