מנות חמות וטעימות בעלות ניחוח ביתי חיכו לחיילי צה"ל שחזרו מהקרבות בעזה באחד מימי השבוע, עת שבו לבסיסם. להפתעה הקולינארית אחראית חברת "אוכל ביתי ניר עציון", הידועה במסורת הארוחות שהיא מעניקה לחיילי צה"ל, שהגיעה לשיאה במלחמת לבנון השנייה.

גם במלחמה זו לא נחסר מקומה של חברת "אוכל ביתי ניר עציון|" והיא ממשיכה את מסורת הנתינה לחיילים. מחלקת האירועים של החברה הדרימה השבוע לאחד מבסיסי צה"ל בדרום, שם הכינה ארוחה מיוחדת, עבור חיילי גולני ויחידות מילואים נוספות, במטרה לעלות את מורל החיילים עד כמה שניתן, עם צאתם ושובם מהקרבות בעזה.

"אוכל ביתי ניר עציון", מתמחה בייצור ושיווק אוכל ביתי מוכן לשוק ההסעדה המוסדי, המקצועי והקמעונאי, ונמנית בין החברות המובילות בתחום האוכל המוכן.

חברת "אוכל ביתי ניר עציון" מזדהה עם תושבי הדרום וליבה עם החיילים היקרים. אנו רואים בפעולה זו, כחלק ממחויבותנו ותרומתנו הצנועה לחברה הישראלית".

"אנו מתכוונים להמשיך עם סדרת אירועים כדוגמת זו, במידה והמצב המלחמתי יימשך. אנו תומכים ומחזקים את חיילנו, ועושים את מה שביכולתנו, אנו מאמינים כי יש הרבה אמת בביטוי "הצבא צועד על קיבתו". אנו תקווה שהאירוע המיוחד הזה עבור החיילים הלוחמים, יחזק את החיילים ויחמם את ליבם במערכה קשה זו".